• Pildiseeria
  • Pildiseeria

Väiksema kui 50-se kogumahutavusega laeva rannasõidukipri kursus

Intmec OÜ on koostöös ettevõttega Walthein Kiirkaater OÜ koolitanud väikelaevajuhte juba aastast 2008. Selle aasta alguses otsustas Intmec OÜ oma koolitustegevust laiendada ja pärast nõutavate toimingute läbiviimist saadi uus Veeteede Ameti tunnustamisotsus, mis annab õiguse tegutseda ka järgmisel tegevusalal - tasemeõppe (kutseharidus) ning täienduskoolituse korraldamine laevapere liikmetele - väiksema kui 50-se kogumahutavusega laeva rannasõidukipri koolitus.

Koolitus uuel tegevusalal algab 24.09.2019 ja toimub töövälisel ajal kahel korral nädalas teisipäeviti ja neljapäeviti aadressil: Narva mnt 7d, A-korpus, 4. korrus, Tallinn.

Koolitusele saamise eelduseks on põhihariduse ja väikelaevajuhi tunnistuse omamine. Koolituse edukalt läbinud isikul on õigus taotleda meresõidutunnistust Veeteede Ametist järgmistel tingimustel:

  • piiranguga raadiosideoperaatori koolituse läbimine;
  • vähemalt kuus kuud meresõidupraktikat navigatsioonivahis laeval kogupikkusega 12 meetrit või enam või väikelaevajuhina laeval kogupikkusega alla 12 meetri või väikelaeval, millega korraldatakse tasu eest vabaajareise, või õppelaeval

Meresõidutunnistus väljastatakse vähemalt 18-aastasele isikule. Meresõidutunnistuse omanik võib töötada kiprina kohalikus rannasõidus väiksema kui 50-se kogumahutavusega laeval.

TÄPSEM INFO JA REGISTREERIMINE: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või telefonil 56903639.

Teated

.